انجام پایان نامه داده کاوی، وب کاوی، شناسایی صفحات مخرب با روش های الگوریتم های داده کاوی

انجام پایان نامه داده کاوی، وب کاوی، شناسایی صفحات مخرب با روش های الگوریتم های داده کاوی

آکادمی داده

۱۳۹۷/۰۳/۱۹


  • 121 بازدید

وب کاری یکی از زیر مجموعه های علوم داده کاوی است . مسائل مختلفی از جمله پیش بینی رفتار بینندگان  صفحات سایت و تشخیص صفحات مختلف وب در این فیلد مطالعاتی انجام می شود. تهدید صفحات مختلف در دنیای امروز روز به روز بیشتر می شود ، این صفحات با گمراه کردن کاربران سعی می کنند  اطلاعات حساب کاربران را از آنها بدزدند .  تبلیغات انگیزه های مادی دیگر در صفحات مخرب وجود دارد .  برای شناسایی این صفحات معمولا از ترافیک شبکه و صفحات وب به همراه روش ها و الگوریتم های داده کاوی و وب کاوی استفاده می شود . 
 تا کنون تلاش‌های بسیاری انجام شده است ولی همچنان دانشجویان تحصیلات تکمیلی با انجام پایان نامه در این حوزه می توانند مشکلات متعدد روش های موجود را شناسایی و حل نماید.

کپی برداری بدون ذکر منبع، براساس قانون جرایم اینترتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 

اگر در زمینه داده کاوی و وب کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه تجاری یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام، واتزآپ و تمامی پیام رسان های ایرانی(سروش، آی گپ، بله، گپ و ویسپی) با شماره 09120637751 حضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد. 

افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.