انجام پایان نامه داده کاوی : کشف قوانین انجمنی

انجام پایان نامه داده کاوی :  کشف قوانین انجمنی

آکادمی داده

۱۳۹۷/۰۳/۱۹


  • 66 بازدید

 قوانین انجمن یکی از قدیمی ترین روش ها والگوریتم های داده کاوی هستند که از دهه 1990 میلادی پا به عرصه ظهور گذاشتند. در ابتدا پیدا کردن کالاهایی که در فروشگاه های زنجیره ای بیشتر در کنار هم فروش می روند ایده اصلی استفاده از این روش را بر سر زبان‌ها انداخت. کشف قوانین انجمنی یکی از روش های داده کاوی است که درک نتایج و دانش استخراج شده از آن بسیار ساده است از این نظر به الگوریتم های درخت تصمیم گیری بسیار شبیه است.
 یکی از پیشنهادها برای کسانی که در مرحله انجام پایان نامه در محدوده داده کاوی هستند استفاده از قوانین انجمنی برای استخراج دانش از داده است .  برای انجام پایان نامه در حوزه قوانین انجمنی دو مرحله اصلی باید طی شود:
 ابتدا تمامی مجموعه های اقلام پر تکرار در مجموعه داده استخراج می‌شود سپس قوانین انجمنی قوی که محدودیت های معینی را ارضا می کند ، بر اساس این مجموعه ها کشف می شوند . درمرحله اول این روش ها هزینه محاسباتی کمی مصرف می‌شود ولی مرحله دوم این روش ها دارای هزینه  محاسباتی نمایی هستنداز نقاط ضعف این روش ها می باشد بر اساس مجموعه داده انتخابی ایده و مسئله اصلی تحقیق ، کشف قوانین انجمنی و الگوریتم های متعدد این روش یکی از گزینه ها برای انجام پایان نامه در حوزه داده کاوی هستند.

کپی برداری بدون ذکر منبع، براساس قانون جرایم اینترتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 

اگر در زمینه مدیریت روابط مشتری و داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام، واتزآپ و تمامی پیام رسان های ایرانی(سروش، آی گپ، بله، گپ و ویسپی) با شماره 09120637751 حضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد. 

افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.