تکنیک های داده کاوی : تکنیک تجمع و همبستگی

تکنیک های داده کاوی : تکنیک تجمع و همبستگی

آکادمی داده

۱۳۹۷/۰۳/۱۴


  • 88 بازدید

داده کاوی به عنوان فرآیندی برای یافتن الگوها و ارتباطات در پایگاه داده ها به همراه استفاده از اطلاعات برای ساختن مدل های پیش بینی تعریف شده است و همچنین از آن به عنوان فرآیندی برای انتخاب، اکتشاف و ساختن مدل ها با استفاده از انبوه داده های ذخیره شده برای کشف الگوهای از پیش موجود نیز یاد می شود.
تجمع و همبستگی معمولا برای یافتن یک آیتم تکراری به کار می رود و یافته ها را در میان مجموعه اطلاعات و سیستم تنظیم می کند. این مورد به تاجران کمک می کند تا تصمیمات مشخصی بگیرند مانند طراحی کاتالوگ، بازاریابی و تحلیل رفتار مشتری این الگوریتم لزم است بتواند قوانینی را ایجاد نماید که مقدار اعتباری کمتر از یک را داشته باشد. به هر حال تعداد قوانین انجمنی احتمالی برای مجموعه داده های مشخص خیلی بزرگ است و نسبت بالی قوانین با مقدار کم همراه است.

مروری بر تکنیک های داده کاوی  و کاربرد آن در پزشکی با استفاده از کشف الگوهای مکرر، لطفی زاده

کپی برداری بدون ذکر منبع، براساس قانون جرایم اینترتی و مادۀ 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای غیر قانونی بوده و مجازات جزای نقدی و حبس دارد و شرعا نیز حرام است! 

اگر در زمینه داده کاوی در حال تحقیق یا پیاده سازی پروژه یا پایان نامه هستید برای گرفتن مشاوره یا دادن سفارش انجام با ما تماس بگیرید.  آکادمی داده در تلگرام، واتزآپ و تمامی پیام رسان های ایرانی(سروش، آی گپ، بله، گپ و ویسپی) با شماره 09120637751 حضور دارد برای ارتباط از طریق ایمیل آدرس جیمیل: dataacademyir@gmail.com می باشد. 

افتخار آکادمی داده، همسفر بودن با شما در راه یادگیری علم داده است.